Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Moje manželka Martina pro mně hodně znamená a vždycky, když ji chci stáhnout na nějaké mé závody tak ji jako důvod říkám, že je moje největší a nejvěrnější fanynka :) Jinak je to vzorová zdravotní sestra na obvodním dětském oddělení - něco jako v "Růžové zahradě". Pořád usměvavá a v dobré náladě - prostě pozitivní člověk. Je také výborná máma a všechny členy naší rodinky udržuje v bavlnce :)

Obrazek

 Můj mladší syn Vojtěch neboli "Bugydo" je rodinný mazel. Letos (2006) nastoupil do první třídy základní školy a zatím mu to jde. Je hodně fikaný a umí výborně s lidmi manipulovat ve svůj prospěch. Je, ale hodný a většinou nejpozději na potřetí plní své povinnosti. Hraje výborně a s nadšením fotbal za mladší přípravku "MFK (Slovan) Havířov" a vypadá to, že je nadějný talent. Ale celkově se dá říct, že na co šáhne to mu jde a baví ho to. Takže věřím, že ho jednou budu sledovat z hlediště světového fotbalového stánku jakožto platného hráče v reprezentaci naší republiky :)

 Obrazek

Starší syn Honza neboli "Panáček" je celkem hodný, tichý a pracovitý kluk. I když už leze do puberty tak ještě pořád poslouchá své rodiče a snaží se je nezklamat. Nedá se zapřít, že má hodně s tatínka, a to nejenom vzhledem :) I přes svůj nízký věk miluje individuální vytrvalostní sporty. Závodně jezdí na kole ( silniční i MTB ) za "Baník Havířov" s nemalými úspěchy. Mimo jiné má titul okresního přeborníka v časovce na silnici, vyhrál celoroční okresní pohárovou soutěž na silnici a má dvě druhá místa z krajského přeboru na MTB. Hodně rád běhá delší závody a odnáší si z nich také nemalé úspěchy. Již dnes je schopen uběhnout bez přerušení vzdálenost okolo 15.km - holt geny se nezapřou :)